Перейти

пятница, 21 сентября 2018 г.

Гостей з колегіуму тренували Володимир Шаран і Юрій ПаньківУчні 3-В класу Олександрійського колегіуму побували у Будинку футболу ФК «Олександрія», відвідали тренування команди, а також потренувалися під керівництвом головного тренера команди Володимира Шарана і голкіпера Юрія Паньківа, передає Олександрія Online.

Сьогодні до футбольного клубу «Олександрія» завітали гості – учні 3-В класу Олександрійського колегіуму. Школярі змогли відчути себе справжніми футболістами – учні побували у роздягальні команди, з якої через тунель вийшли на поле стадіону «Ніка», і провели тренування під керівництвом головного тренера команди Володимира Шарана і воротаря Юрія Паньківа.

Дівчата і хлопці 3-В поділилися на дві команди, завданням яких було забити м’яча до пустих міні-воріт.
Наступною установкою було забити м’яч у великі ворота, в яких стояв Юрій Паньків. Обидві команди були старанними, і випробовували нашого воротаря на повну силу. Звісно, тренери дозволили своїм підопічним зіграти у футбол.

Після тренування юні футболісти повернулися до Будинку Футболу, де мали змогу зробити фото та потримати в руках кубки нашого клубу.

Також школярі побували на тренуванні олександрійської команди, де не лише спостерігали, як наші футболісти готуються до матчу проти «Маріуполя», а й підтримали команду дружними кричалками.

Джерело: ФК Олександрія

Комментариев нет:

Отправить комментарий