Перейти

пятница, 28 сентября 2018 г.

На ринку "Айсберг" виявили торговців самогоном26 та 27 вересня було складено 4 адміністративних протоколи на самогонщиць, які продавали домашню горілку на ринку «Айсберг», передає Олександрія Online.

Рейди проводилися за скаргами олександрійців щодо продажу самогону на території ринку, а також скупчення на території людей без постійного місця проживання та у нетверезому стані.

Під час перевірок було виявлено дві точки торгівлі домашнім алкоголем.
Муніціпальна поліція склала на продавців адміністративні протоколи за порушення правил торгівлі на ринках (продаж алкогольних напоїв), які будуть направлені на адмінкомісію для призначення штрафу.

Як повідомляє міська рада, акож взято на облік 5 осіб без визначеного місця проживання, які постійно перебували біля території «Айсбергу», для вирішення питання щодо надання їм тимчасового притулку у зимовий період.

Національна поліція теж була повідомлена про відповідну ситуацію та склала адміністративний протокол за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення.

За повідомленнями жителів на ринку продовжується торгівля самогоном, адже відповідно до законодавства, такі порушення караються лише штрафами, а інших засобів впливу не передбачено.

Фото: умовне

2 комментария:

  1. Сколько себя помню ,всегда там продавали самогон . Весь город знал.
    Наверное продавци не успели "занести" вовремя.

    ОтветитьУдалить
  2. А я яй!))))) Нужно везде прекратить продажу спиртного ,особенно во всех магазинах и кафе!

    ОтветитьУдалить