Перейти

суббота, 29 сентября 2018 г.

Цікаво відсвяткували День села у Протопопівці. ФОТОСьогодні, 29 вересня, День села відсвяткувала Протопопівка, що входить до складу Приютівської ОТГ, повідомляє Олександрія Online.

Свято супроводжувалось різноманітними виступами колективів, цікавими виставами та розважальними конкурсами в яких приймали участь усі бажаючі.

В рамках "Гарбуз Фесту", який проходив під час святкування, кожна громада що входить до Приютівського об'єднання привезла свої гарбузи. Переможцем у номінації гарбуза - велетня було визначено село Протопопівку, чий гарбуз виявився найбільшим з вагою у 27.2 кг. Друге місце посіла Приютівка, з гарбузом у 26.4 кг. Щодо найменшого гарбуза переможцем виявилася Приютівка, з гарбузом вагою усього в 11 грамів.

Не обійшлося і без смачного. Громади Головківки, Приютівки, Протопопівки та Олександрійського району презентували свої витвори кулінарного мистецтва. Учасниками було представлено безліч страв української кухні, обов'язковою складовою яких був гарбуз. Усі бажаючі мали змогу продегустувати кухню кожної з громад.

Олександрія Online також долучилася до частування. Все було дуже смачным, та найбільше нам сподобалася Головківська "Хреновуха" - дуже цікавий та незвичний напій що залишає найгарніші враження.

Присутньому журі так і не вдалося встановити переможця в кулінарних здібностях, так як усі страви були смачними та по-своєму унікальними - у цьому змаганні перемогла дружба.

Взагалі, тепло та затишно Протопопівка вітала зі своїм Днем. Цікаві розваги, весела програма, смачна кухня та колоритна атмосфера свята залишили найяскравіші враження у всіх присутніх!

Фото: Олександрія Online

Комментариев нет:

Отправить комментарий