Перейти

воскресенье, 30 сентября 2018 г.

Вітаємо бібліотекарів ОлександрійщиниСьогодні, 30 вересня, бібліотекарі Олександрії відзначають своє професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек, повідомляє Олександрія Online.

В Олександрії бібліотечна система нараховує 13 бібліотек. Однією з популярних у місті є дитяча бібліотека імені Юрія Гагаріна.

У закладі функціонує відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів, що нараховує більше 2000 читачів.

Гордістю бібліотеки є Кімната казок, де маленькі читачі можуть взяти участь у цікавих заходах, зустрітися з улюбленими героями книг під час лялькових вистав літературно-ігрової студії «Дивограй». А з минулого року при Кімнаті казок в рамках проекту «Добродій» почав працювати гурток з вивчення іноземної мови «Англійська з пелюшок».

Дитячий Інтернет-центр при бібліотеці щороку відвідують понад 3 тисячі юних користувачів, які мають можливість знайти необхідну інформацію, поспілкуватися з друзями за допомогою світових мереж і скористатися безкоштовним Wi-Fi доступом.

Олександрія Online вітає усіх бібліотекарів нашого міста з їх професійним святом, дякує за зусилля та кропіткий труд які вони вклали в систему освіти Олександрії та бажає міцного здоров'я, гарного настрою і професійного натхнення!

Фото умовне: librarychl.kr.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий