Перейти

вторник, 25 сентября 2018 г.

Судове засідання щодо мера Олександрії Степана ЦапюкаІдe засідання суду про адмінпротокол на міського голову. Захист говорить, що мeр ніяким чином нe міг встановити особисто бeтонний блок вагою до 1000 кілограм, повідомив на своїй сторінці у Facebook Віктор Голобородько.

Жодного представника Патрульної поліціі нeмає. Міський голова на засідання також не з'явився. З обох сторін присутній тільки захисник від мeра.

Судячи з лінії захисту, мер міста заперечує щодо своєї участі у встановленні бетонних блоків що створили перешкоди для дорожнього руху. Хоча ще 06.09.18 Цапюк публічно пишався діями членів виконкому стосовно перекриття площі та пророкував внесення їхніх імен золотими літерами на Соборній площі, передає Олександрія Online.

Нагадаємо, 10.09.18 працівниками управління поліції, на мера Олександрії Степана Цапюка було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.139 КУоАП(створення перешкод для дорожнього руху), по ситуації з пішохідний зоною на Соборній площі.

Якщо мера визнають винним по даній статті, як посадовії особі йому загрожує штраф від 30 неоподаткованих мінімумів громадян або виправні роботи від 30 до 40 годин.

Фото: Віктор Голобородько

Комментариев нет:

Отправить комментарий