Перейти

воскресенье, 23 сентября 2018 г.

Майже півмільйона за порушення земельного законодавстваОлександрійська влада продовжує активну боротьбу щодо сплати податків до міського бюджету, передає Олександрія Online.

Цього разу під приціл міської влади потрапив один із землекористувачів - СТОВ “Гірник”, який згідно повідомлення Олександрійської міської ради, у 2013 році отримав в оренду земельну ділянку площею 24343,73 кв.м. і у 2-місячний термін повинен був оформити договір оренди земельної ділянки, що зроблено не було. В результаті міська рада звернулася до суду за захистом порушених прав.

За результатами судового розгляду суд підтвердив факт порушення відповідачем вимог земельного законодавства, що виявився у тривалому використанні земельної ділянки без договору оренди, та задовольнив позовні вимоги Олександрійської міської ради щодо стягнення з СТОВ “Гірник” в сумі 447332,80 грн.

Рішенням Дніпропетровського апеляційного господарського суду апеляційну скаргу СТОВ “Гірник” було залишено без задоволення, а рішення Господарського суду Кіровоградської області набрало законної сили та підлягає виконанню добровільно або  у примусовому порядку через органи виконавчої служби.

Комментариев нет:

Отправить комментарий