Перейти

вторник, 23 октября 2018 г.

1,5 мільйонів гривень отримали власники земельних паїв за їх оренду на Кіровоградщині


За даними органів ДФС області станом на 1 жовтня 2018 року сільськогосподарськими підприємствами області виплачено громадянам понад 1,5 млн. грн. орендної плати та перераховано 274млн.грн. податку, що становить 65% від розрахункової річної суми, повідомляє Олександрія Online.

Про це повідомив виконуючий обов'язки начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний, зазначили на сайті Кіровоградської облдержадміністрації.

Вище середньообласного показника по області забезпечені розрахунки в Компаніївському – 95%, Петрівському – 85%, Голованівському – 83%, Новгородківському – 81%, та Олександрівському районах – 78%.

Найнижчий рівень розрахунків спостерігаються у Вільшанському – 32%, Долинському – 51%, Добровеличківському – 54%, Новоархангельському– 58% та Онуфріївському районах - 59%.

Як повідомив Сергій Тертичний, в цілому по області налічується 35 тисяч одноосібників, які обробляють понад 200тис. гектар землі. Станом на 1 жовтня 2018 року ними подано майже 27 тисяч декларацій та задекларовано191млн.грн. доходів. Середній розмір доходу на 1 га землі по області становить 1261 грн.

За його словами, найгірше свої доходи декларують одноосібники з Долинського (56%), Новоукраїнського (67%.) та Устинівського (68%) районів.

Керівник фіскальної служби в області також звернув увагу на проблему, пов’язану із декларуванням плати за землю без правовстановлюючих документів. За даними органів ДФС, в області 88 суб’єктів господарювання, які не мають правовстановлюючих документів, задекларували податкові зобов’язання з плати за землю в сумі 1,7 млн.грн., що в результаті вплине на виникнення безпідставних переплат та повернення коштів з місцевих бюджетів.

Найбільша кількість таких платників знаходиться в м.Кропивницькому (26 платників), Олександрівському (17 платників) та Долинському районах (15 платників).


Фото: agroportal.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий