Перейти

вторник, 2 октября 2018 г.

35 тисяч нарковмісних рослин виявлено поліцейськими на Кіровоградщині. ФОТОУ рамках операції «Мак» з 1 червня по 28 вересня в Кіровоградській області проводився комплекс оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виявлення і знищення незаконних посівів маку і конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження, передає Олександрія Online.


Під час відпрацювання поліцейські перевірили більше 60 територій сільськогосподарських підприємств та понад три тисячі присадибних ділянок жителів області.

У результаті вжитих заходів виявили 124 факти незаконних посівів нарковмісних рослин, інформацію за якими було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Як стало відомо Олександрії Online, за виявленими фактами загалом поліцейські вилучили більше 35,2 тисяч нарковмісних рослин, із яких майже 97% складає конопля.

З початку проведення операції 55 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України, інформує ГУНП в області, згідно матеріалів управління протидії наркозлочинності поліції Кіровоградської області.

Робота з викриття наркозлочинів триває. Поліцейські нагадують: інформацію про осіб, причетних до вчинення таких правопорушень, можна повідомити за телефоном гарячої лінії 095 189 4350, на електронну пошту: kirovohrad@antidrug.gov.ua, або безпосередньо до управління протидії наркозлочинності ГУНП в області за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 30. Конфіденційність гарантується.Фото: ГУНП в області

Комментариев нет:

Отправить комментарий