Перейти

пятница, 19 октября 2018 г.

Тунелі зі сміття у зріст людини на подвір'ї мешканця приватного будинку. ФОТО


В обласному центрі на Маркшейдерському провулку комісія вирішувала що робити із горами сміття, проце повідомляє, передає Олександрія Online.

На провулку Маркшейдерську, де у хаті, на дворі та на території прилеглій до двору мешканці з інвалідністю назносили величезні гори сміття та розвели щурів, працювала комісія. Спецінспекція, представники виконкому Фортечної районної у м.Кропивницькому ради, Держслужби з питань надзвичайних ситуацій , Держпродспоживслужби, Національної поліції приймали рішення що робити із "авгієвими конюшнями". Запросили представників УТОГ (товариство глухих) для спілкування з особами, які захарастили сміттям двір і розвели антисанітарію, повідомили у kr.depo.ua

"Однозначно питання маємо вирішити, долучитися і допомогти цим людям вивезти накопичене роками сміття. Вони вже не проти, коли їм пояснили, що сміттям не топлять і запропонували допомогу служб міста. Думаю, найближчим часом полегшено видихнути зможуть і сусіди. Цей розплідник гризунів і загроза екології (поруч оселі громадян, через дорогу - водойма річки Інгул) спричиняє дискомфорт нормальній життєдіяльності людей", - зазначив Максюта.

Ситуації, зі слів очільника спецінспекції, надали розголос, щоб скоординувати дії служб та відомств, провести комісійне обстеження і прийняти комісійне рішення, адже повноважень відкрити ворота і загнати екскаватор, самоскиди і вигорнути це гниюче сміття - в жодної зі служб не має.

"Саме тому цей бардак і є на території присадибки по пров. Макшейдерському. Так, люди зверталися до квартальної, а квартальна зверталася до райвиконкому, райвиконком до спецінспекції. Але функціями спецінспекції є контроль за благоустроєм земель комунальної власності - це прилеглі території, контроль через рейдові відпрацювання і перевірки, механізм реагування на виявлені порушення - складання адміністративних протоколів, за якими потім на порушників накладаються штрафи", - розповів Максюта.

Як зазначив начальник спецінспекції подібні захаращені двори та квартири є в кожному мікрорайоні. "І через ці "звалища" страждають сусіди таких "плюшкіних". Має бути офіційний облік таких місць, контроль з боку відповідних установ і підтримка соціальних служб таких категорій населення", - підсумував Максюта.


Комментариев нет:

Отправить комментарий