Перейти

вторник, 16 октября 2018 г.

В Олександрії «процвітаючого» наркозбувача суди вирішили не брати під вартуГромадські активісти Олександрії попросили висвітлити проблематику,  яка виникла в місті.

Нещодавно правоохоронні органи міста  задокументували злочину діяльність Василя Дробота, а саме збут  наркотичних речовин. Характерно, що саме цей громадянин раніше  був неодноразово засуджений за злочини у сфері незаконного обігу наркотиків. Нині ж наркозбувач перебуває вдома. Таку ухвалу було винесено судовими інстанціями міста Олександрія, передає Олександрія Online з посиланням на РЕПОРТЕР.

Як стало відомо, в рамках кримінального впровадження слідчі  відділення Олександрійського ВП ГУ НП в Кіровоградській області провели оперативні закупки наркотичного засобу опій ацетильований, після цього було проведено обшук у оселі В. Дробота в присутності свідків.

Як свідчать активісти під час обшуку було виявлено наркотичні і опій ацетильований, і  засоби, і пакет коноплі, і готівку.

Того ж дня  громадянина Василя Дробота  було затримано в порядку передбаченому ст. 208 КПК України та поміщено в ізолятор тимчасового тримання  на 3 доби.

Після розгляду справи судові органи винесли вирок: відпустити громадянина Василя Дробота під домашній арешт. Вирок суду виконано.

За словами активістів,заложниками ситуації стали задіяні в якості свідків сусіди:

"Притон на вулиці Героїв Сталінграду продовжує діяти, попри наявні докази провини. Заложниками ситуації стали сусіди, особливо ті, хто був задіяний в якості свідків.Якщо б наркотиками торгували в під’їзді, де живуть судді або їх сім`ї арештували підсудного був би неминучим, -  говорять активісти."
Фото: Репортер

6 комментариев:

 1. Только высшая мера наказания, иначе никак.

  ОтветитьУдалить
 2. Только высшая мера наказания, иначе никак.

  ОтветитьУдалить
 3. конечно отпустили..кто же ментам будет денюшки зарабатывать?

  ОтветитьУдалить
 4. Сегодня 27 октября . И что изменилось с этим делом ? Или продолжается " домашний арест "? Или опять бойко идет торговля наркотой ?

  ОтветитьУдалить
 5. Действительно, тем, кому нужна преступность на улицах, разбитые в хлам дороги, популисты у власти, борцы с коррупцией, зарабатывающие больше коррупционеров, бесконечные активисты, борющиеся не с воровством, а с тем, что воруют не они, – лучше в Республику Беларусь не ездить.

  Там всего этого нет, а любой посетивший украинец вдруг с удивлением обнаружит, что страна может быть нормальной.

  Понимаю, почему волнуется Климкин, он очень боится сравнения с тем, что украинцы видят дома.

  И правильно волнуется.

  Национализм лечится путешествиями.

  Как только сравниваешь, сразу приходят правильные выводы!"

  ОтветитьУдалить