Перейти

суббота, 20 октября 2018 г.

Відтепер представники духовенства співпрацюватимуть з поліцією області. ФОТО


У поліції області провели зустрічі з представниками духовенства Кіровоградщини, передає Олександрія Online.

Під час зустрічей було обговорено вжиття спільних превентивних заходів щодо недопущення конфліктних ситуацій, пов’язаних із релігійними питаннями.

Заступник начальника поліції області Андрій Бензар наголосив на готовності поліцейських підтримувати правопорядок.
«Завдання поліції – забезпечення безпеки громадян та публічного порядку на території області. Сподіваємось на сприяння і допомогу поліцейським у виконанні цих функцій», - зазначив він.

Зі свого боку, тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника ГУНП в області Олексій Ніколаєв звернув увагу на відповідне поглиблення співпраці з територіальними підрозділами поліції.
 «Ми націлюємо керівників відділів та відділень на місцях на налагодження постійного зворотного зв’язку з представниками духовенства, обмін інформацією з метою попередження будь-яких протиправних дій», - зауважив Олексій Ніколаєв.

Також під час зустрічей присутні обговорили питання щодо можливості встановлення у релігійних спорудах кнопок термінового виклику поліції чи обладнання їх охоронною сигналізацією, повідомили у секторі комунікації поліції Кіровоградської області.Комментариев нет:

Отправить комментарий