Перейти

вторник, 16 октября 2018 г.

Кількість протоколів за спалювання листя в Олександрії стає все більшою


Тільки ротягом останніх днів за спалювання листя складено більше 30 адмінпротоколів. Найбільша кількість порушень у Новопилипівському та Перемозькому мікрорайонах, де знаходяться дачні кооперативи, повідомляє Олександрія Online.

В Олександрії, як і в інших містах, восени одним із проблемних питань є спалювання листя і, разом з тим, побутового сміття. Адже законодавством спалювання сухої рослинності і відходів категорично заборонено.

Крім проведення рейдів випадки спалювання фіксуються за допомогою камер відеоспостереження. Лише протягом 15 жовтня виявлено 5 порушень, по яких складено протоколи та направлено на адмінкомісію.

Загалом, у поточному році за спалювання листя і сміття було складено 96 адміністративних протоколів. Із них 60 уже розглянуто на адмінкомісії та накладено штрафів на суму більше 18 тис.грн. Ще 36 протоколів буде розглянуто найближчим часом.

Відповідні порушення тягнуть за собою накладення штрафу: на громадян до 1360 грн; суб’єктів підприємницької діяльності до 1700 грн, поінформували у міській раді.

Фото: version.if.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий