Перейти

вторник, 16 октября 2018 г.

Два комбайни "JOHN DEER" знову горіли на КіровоградщиніЦьогорічні жнива відрізняються особливою напругою. Вже вретє за останній місяць на Кіровоградщині горять комбайни, передає Олександрія Online.

14 жовтня о 12:47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу комбайна  за межами с. Стара Осота Олександрівського району Кіровоградської області. На місці події з’ясувалось, що горить комбайн «John-Deer 9640 WTS».

Силами рятувальників 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини та особового складу добровільної пожежної дружини державного підприємства “Олександрівське ДЛГ” о 13:17 пожежу було локалізовано та о 14:40 – ліквідовано.

Також напередодні, 13 жовтня, о 21:37 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу комбайна на полі біля с. Карлівка Кіровоградського району Кіровоградської області.

На місці події з’ясувалось, що горить 2,5 м2 жатки соняшника комбайна «John-Deer 9640 WTS».

Силами рятувальників 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький о 22:02 пожежу було локалізовано та о 22:57 – ліквідовано.

Як повідомили у прес-службі У ДСНС в області, по двум випадкам пожеж травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.

Нагадаємо, як повідомляє Олександрія Online, це вже третій випадок пожеж комбайнів за останній місяць на Кіровоградщині.

22 вересня горіли 2 комбайни: "John
Deer" та "Class Lexion".

8 жовтня зайнялися комбайни "John Deer" та "Case".Фото: прес-служба У ДСНС в області

Комментариев нет:

Отправить комментарий