Перейти

суббота, 3 ноября 2018 г.

Вже 32 кандидати збираються у Президенти


Станом на 27.10.2018 року про свою участь у виборах президента України повідомили вже 32 потенційні кандидати, передає Олександрія Online.


Думка генерального директора Комітету виборців України Олексія КОШЕЛЯ щодо великої кількості кандидатів на президентських перегонах:"Заяви про намір балотуватися не означають, що люди, які озвучили їх, обов'язково робитимуть це. Це свідчення іншого: того, що політичні гравці готові вступити у передвиборчу боротьбу.

Їхня роль може бути різною. Хтось узагалі не реєструватиметься кандидатом. Хтось зніме свою кандидатуру на користь іншого кандидата. Хтось зареєструється і виконуватиме роль технічного кандидата, скажімо, поливатиме брудом конкурентів замовника. Хтось може стати VIP-агітатором кандидата, знявши свою кандидатуру за певну вигоду. Хтось зареєструється, але продасть своє представництво у дільничних виборчих комісіях одному з лідерів перегонів, щоби той міг мати квазі-більшість, попри те, що Закон передбачає пропорційне представництво в комісіях".
P.S.Інфографіка сайту "24 канал".

Комментариев нет:

Отправить комментарий