Перейти

понедельник, 19 ноября 2018 г.

Олександрія прийняла понад 60 найсильніших спортсменів в рамках першого чемпіонату


Вчора, 17 листопада, Олександрія приймала перший чемпіонат України з окремих дисциплін пауерліфтингу по версії Всеукраїнського об'єднання пауерліфтерів (ВОП), передає Олександрія Online.


На даний чемпіонат завітали понад 60 найсильніших спортсменів України, які представляли збірні команди Дніпропетровської, Полтавської, Черкаської, Київської та Кіровоградської областей, про це на своїй сторінці у Facebook повідомила "Сильна Олександрійщина".

Спортсмени виступали в таких вправах, як жим лежачи та станова тяга, серед чоловіків та жінок різних вагових та вікових категорій.
Для прикладу, наймолодшою спортсменкою стала 8 річна портсменка Софія Смолєва, та найстаршим спортсменом став 64-х річний Володимир Корольов.

Спортсмени показали дуже високі результати підтвердження яким є, виконання та присвоєння 15 звань кандидатів в майстри спорту, 11 звань майстрів спорту та 13 звань майстрів спорту міжнародного класу та встановлення понад 20 рекордів України в різних вагових та вікових категорій.

Також були визначені абсолютні рекорди серед чоловіків та жінок, а саме Федорова Вікторія з міста Кривий Ріг встановила абсолютний рекорд чемпіонату у вправі жим лежачи серед жінок, Коваленко Євген з міста Олександрія встановив абсолютний рекорд чемпіонату з жиму лежачи серед чоловіків, Шевченко Карина з міста Олександрія встановила абсолютний рекорд чемпіонату у вправі станова тяга та Бояр Олег встановив абсолютний рекорд чемпіонату у вправі станова тяга серед чоловіків.

Всеукраїнське об'єднання пауерліфтерів та громадська організація "Сильна Олександрійщина" дякують за допомогу у проведенні народному депутату України Анатолію Кузьменку, голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменку, голові Приютівської ОТГ Андрію Коломійцеву, ТОВ "УкрАгроКом" в особі виконавчого директора Павла Фесюка, директору ФК "Олександрія" Дмитру Кітаєву, шкір-галантереї "Alexo", спортивному комплексу "Sportrend", приватним підприємцям Костянтину Пушкарю, Дмитру Губарєву, Дмитру Жарко, а також дитячій хореографічній школі- студії "ШОК" та її керівнику Тетяні Ребер.
Від керівництва Всеукраїнського об'єднання пауерліфтерів дякуємо всім членам громадської організації "Сильна Олександрійщина" за допомогу в організації та проведенні чемпіонату.

Всеукраїнське об'єднання пауерліфтерів - федерація для сильних людей!

Комментариев нет:

Отправить комментарий