Перейти

среда, 14 ноября 2018 г.

Коштів на субсидії вистачить для всих, - Сергій Кузьменко


Під час щотижневої апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко прокоментував питання підвищення ціни на газ, яке набуло суспільного резонансу, повідомляє Олександрія Online.

Зокрема керівник ОДА наголосив: "Президент України Петро Порошенко чітко зазначив, що у державному бюджеті на 2019 рік будуть передбачені кошти на компенсацію комунальних витрат кожній родині, яка має низький рівень доходів і потребує допомоги держави. Коштів на субсидії буде достатньо".

Сергій Кузьменко підкреслив, що Урядом України було ухвалено оптимальне рішення: "Ми не пішли шляхом розвалу економіки, розбалансування макроекономічних показників, суперінфляції, дефолту. Ми виконали умови МВФ, але потужно провели попередні переговори, у результаті яких було змінено вимоги і підвищено ціну газу не на 60%, а лише на 23,5%. До того ж, у держбюджеті передбачили кошти на компенсації для людей", зазначили у Кіровоградській облдержадміністрації.

Голова облдержадміністрації закликав не зважати на політичні заяви про "колапс" у державі, пов'язаний із підвищенням ціни на газ, і запевнив: "Ми спокійно пройдемо опалювальний сезон 2018-2019 років".

Фото умовне: ukraine.ru

1 комментарий: