Перейти

вторник, 6 ноября 2018 г.

Голова Кіровоградської ОДА збільшить освітню субвенцію


Ситуацію з використанням освітньої субвенції під час наради прокоментував перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, повідомляє Олександрія Online.

За його словами, голова облдержадміністрації прийняв рішення про збільшення освітньої субвенції (як додаткового ресурсу в умовах нової тарифікації на 2018-2019 рік) тим територіям, яким не вистачало таких видатків, поінформували в Кіровоградській ОДА.

Державна підтримку надійде у Кропивницький, Олександрію, Знам’янку, Світловодськ, Онуфріївський район, Компаніївську та Новоукраїнську ОТГ. Відповідне рішення про збільшення освітньої субвенції на 27,5 млн. грн. прийнято Урядом 24 жовтня.

Сергій Коваленко звернувся до керівників вказаних територій бути готовими до прийняття цього ресурсу, адже узгодження цього питання у бюджетному комітеті ВРУ планується на 7 листопада.

"Території мають оперативно прийняти кошти. Департамент фінансів, обласне казначейство готові здійснити ці операції досить швидко. Ця субвенція дає можливість повністю закрити питання з виплатою заробітної плати за вересень-грудень та передбачає частковий ресурс для щорічної грошової винагороди", - повідомив посадовець.

Комментариев нет:

Отправить комментарий