Перейти

воскресенье, 2 декабря 2018 г.

В Олександрії влада пропонує збільшити вартість тепла


Вартість тепла в Олександрії може збільшитися на 17,8%, передає Олександрія Online.

1712,20 гривень за 1 гігакалорію або 274,67 гривень за 1 квадратний метр на рік має бути вартість тепла від комунального підприємства «Теплокомуненрего» в Олександрії. Проект рішення з таким тарифом запропонували на засіданні виконавчого комітету тепловики, передають «Олександрійські новини».

Члени виконкому не погодили разом новий тариф для населення. Як зазначалось на виконкомі, ці тарифи обговорять спочатку на громадських слуханнях, а потім можуть остаточно затвердити.

В середньому вартість тепла планується збільшити для населення, які є абонентами централізованого опалення на 17,8%, повідомила на засіданні виконкому директор КП «Теплокомуненерго» Алла Грибачова.

45% споживачів сьогодні сплачують за послуги тепла комунальникам. В разі неухвалення нового тарифу нестача коштів для фінансування роботи підприємства складе за підрахунками тепловиків 25 мільйонів гривень.

У новому тарифі за розрахунками тепловиків 77% складає оплата за спожитий газ, 13,3% гроші на виплату зарплати і близько 7% - на оплату електроенергії.

Комментариев нет:

Отправить комментарий