Перейти

воскресенье, 16 декабря 2018 г.

40 днів пам'яті Руслана Гаврилова. ФОТО


Вчора, 15 грудня, минуло 40 днів, як пішов з життя наш товариш, відомий журналіст, автор сайту "Моя Александрия" Руслан Гаврилов, повідомляє Олександрія Online.

На поминки рідні та близькі запросили друзів, товаришів та колег Руслана, щоб згадати яким він був, поділитися споминами про спільну працю, згадати про минуле, що було пов’язано з Русланом.

Руслан був товаришем всій Олександрії, першим був в курсі всіх подій міста і з радістю ділився важливою та необхідною інформацію з Олександрійцями. Більше всього Руслан Гаврилов запам'ятався своїм блогом "Моя Александрия", який він створив у 2012 році після тривалих робіт у сфері журналістики, якій він присвятив майже все своє життя. Його наполегливість до праці, професійність підходу та вміння влучно висловити свою думку зробили його найчитаємим журналістом Олександрії.

Олександрія Online приносить свої співчуття родині Руслана Гаврилова, який назавжди залишається у нашій пам'яті як гарна, гідна і світла людина.

Нагадаємо, причиною смерті Олександрійського журналіста стала невиліковна хвороба - РАК, який лікарі діагностувати у Руслана на початку вересня цього року.

Всього за два місяці після виявлення смертельної хвороби, 05 жовтня 2018 року Руслан помер.

7 жовтня відбулися похорони, на які попрощатися з Русланом Гавриловим прийшли сотні Олександрійців.Частина фото: Істина від Олександрії

Комментариев нет:

Отправить комментарий