Перейти

понедельник, 10 декабря 2018 г.

До військкоматів Кіровоградщини звернулося 700 резервістів


Після оголошення воєнного стану у 10 областях країни, до військових комісаріатів Кіровоградської області звернулися близько 700 резервістів. Про це під час апаратної наради повідомивголова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, передає Олександрія Online.

"Резервісти першої черги, як і передбачається законом, своєчасно звернулися до військових комісаріатів. Це захисники, які мають досвід проходження служби в зоні ООС. Це хлопці, яких ніхто не розшукував, вони самі своєчасно з'явилися до військкоматів", - підкреслив очільник області.

Як зазначив Сергій Кузьменко, військові будуть направлені до навчальних центрів або військових частин, де упродовж 15-20 днів проходитимуть відповідну військову підготовку.

Голова облдержадміністрації подякував резервістам та військовим за організацію заходів по зміцненню обороноздатності.

"Збройні Сили України іще раз пересвідчаться у тому, що у нас гарні захисники і ми готові захистити український народ від будь-яких зазіхань", - наголосив керівник області.

Як повідомили у Кіровоградській ОДА Сергій Кузьменко вкотре звернув увагу на те, що військовий стан стосується в основному військових частин ЗСУ, Нацгвардії, Національної поліції і тих держслужбовців, які мають перейматися цим питанням. "На життя громадян військовий стан абсолютно ніяк не впливає. Країна живе своїм життям," – підкреслив він.

Комментариев нет:

Отправить комментарий