Перейти

понедельник, 10 декабря 2018 г.

Кожен третій безробітний АТОвець Олександрійщини - працевлаштований


У своїй роботі з демобілізованими військовослужбовцями та учасниками АТО, які звертаються по допомогу в працевлаштуванні, фахівці Олександрійського  міськрайонного центру зайнятості застосовують активні заходи сприяння зайнятості населення, передає Олександрія Online.

«З метою сприяння адаптації демобілізованих військовослужбовців і учасників АТО до умов сучасного ринку праці, використовується широкий спектр соціальних послуг з урахуванням їхніх можливостей, інтересів та професійного досвіду зазначеної категорії громадян, – розповіла Ірина Мукієнко, директор міськрайонного центру зайнятості.

Це підбір роботи, у тому числі  тимчасової, організація професійного навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації; надання організаційної, правової та фінансової підтримки безробітним, які виявили бажання започаткувати власний бізнес».

Так, у січні-листопаді поточного року, статус безробітного мали 97 осіб з числа демобілізованих військовослужбовців і учасників АТО. За сприяння центру зайнятості 25 осіб працевлаштовані,  92 – отримали профорієнтаційні послуги.

Як повідомили у Кіровоградському обласному центрі зайнятості, крім того, безробітні брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, адже це сприяє покращенню в матеріальному плані, дозволяє зберегти або відновити мотивацію до праці, відчувати себе потрібними іншим, активізувати свої прагнення до зміни соціального статусу та пошуку постійної зайнятості.

Для підвищення власної конкурентоздатності на ринку праці, 3 особи проходили професійне навчання. На військову службу за контрактом  було прийнято 7 осіб з числа колишніх учасників АТО.

Комментариев нет:

Отправить комментарий