Перейти

суббота, 29 декабря 2018 г.

Олександрійський депутат відкривав ялинку прикрашену своєю партійною символікою. ФОТО


Даний факт цинічного свята був помічений громадським діячем Олександром Кіяшко, який виклав відповідну публікацію у Facebook, повідомляє Олександрія Online.

"На Аварійному люди у сніжному полоні без хліба і води, а депутат займається відкриттям ялинки, яку прикрасив своєю партійною символікою.

За 3 дні після снігопаду в Олександрії, люди що проживають у с. Аварійний, яке відноситься до Олександрії, опинилися у справжньому сніговому полоні.

Жителі селища почали викладати публікації з невдоволенням щодо роботи влади міста. Та й зрозуміло, бо за словами жителів сугроби снігу досягли висоти людського зросту. Водоканал не може привезти воду, не завозять хліб, люди не можуть вибратися на роботу, в аптеку, в лікарню, стареньку взагалі опинилися безпомічними у такій ситуації.

Та саме прикре, що вчора побачив світлини одного з депутатів Олександрійської міської ради Володимира Дожджаника, який у цей самий час коли люди викладати публікації з закликом про допомогу та невдоволенням відсутності допомоги від обраних депутатів, цей депутат - більше всього у цю хвилину переймався відкриттям ялинки у мкрн. Перемога, вулиці якого, доречі, теж досі не розчищенні, окрім центральної.

Досить резонансно виглядають події, коли з різницею в 1 годину, людина, що сидить без води, хліба, ліків і тд., викладає кричущі прохання про допомогу від влади та обраних депутатів, а наприклад, депутат Дожджаник, у цей же час викладає світлини як він готовий до відкриття ялинки та як він красується на самому відкритті ялинки, мабуть на той час це були найголовніші, найактуальніші та найважливіші справи для депутата. Звісно, без нього ялинка не відкриється, а люди розберуться якось самі.

А саме цинічне у цій ситуації, що ялинка була прикрашена партійною символікою. Такого відвертого цинізму щодо свята, Олександрія ще не бачила. Запросити дітей, з ними фотографуватися, роздавати їм солодощі, а на ялинку при цьому повісити папірці зі своєю партійною символікою, "БРАВО" пане Дожджанику, Ви показали справжню "душевність" і "відвертість" своїх намірів, ми Вам "оплодуємо"....

Шановні депутати, та коли ж ви нарешті наберетеся людяності, а не тільки вміння рекламувати себе та свої партії для наступних виборів, отямтеся...", - написав Кіяшко.

Насправді, це прецедентна подія в Олександрії, коли депутат міської ради дозволив собі з таким відвертим цинізмом провести дитяче свято.

Комментариев нет:

Отправить комментарий