Перейти

суббота, 8 декабря 2018 г.

Діти пільгових категорій Кіровоградщини оздоровлюються в столичному "Артеці" та в "Молодій гвардії"


До Міжнародного дитячого центру “Артек” (місто Київ) на XIII тематичну зміну “Під оберегом Святого Миколая” для оздоровлення та відпочинку направлено 23 дитини пільгових категорій. Таким чином, від 5 до 25 грудня 2018 року в "Артеці" з Кіровоградщини відпочиватимуть 4 дитини сироти та позбавлені батьківського піклування, а також 19 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, передає Олександрія Online.

Путівки для дітей пільгових категорій, що передбачені області відповідно до затвердженого розподілу, використано у повному обсязі.

Між районами та містами області вони розподілені так: по 1 путівці отримали Благовіщенський, Гайворонський, Голованівський, Добровеличківський, Долинський, Знам'янський, Кропивницький, Компаніївський, Маловисківський, Новгородківський, Новоукраїнський, Новоархангельський, Онуфріївський. Олександрійський, Олександрівський, Петрівський та Світловодський райони, а також міста Олександрія, Знам'янка і Світловодськ, місто Кропивницький отримало 3 путівки.

До Українського дитячого центру “Молода гвардія” (місто Одеса) на XIII тематичну зміну “Різдвяна Україна” для оздоровлення та відпочинку направлено 20 дітей пільгових категорій, а саме: 5 дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, 14 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 1 дитину з інвалідністю.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені таким чином: Благовіщенський район-2, Гайворонський-1, Голованівський-1, Добровеличківський-1, Долинський-1, Кропивницький-1, Компаніївський-1, Маловисківський-2, Новоукраїнський-1, Новоархангельський-1, Олександрійський-1, Петрівський-1, Знам'янський-1, Устинівський-1, міста Кропивницький-2, Знам'янка-1, Світловодськ-1, поінформували в Кіровоградській ОДА.

Фото: умовне

Комментариев нет:

Отправить комментарий