Перейти

среда, 19 декабря 2018 г.

Підвищення тарифів на міські автобусні маршрути виконком не розглядав?


Сьогодні, 19 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Олександрійської міської ради, питання про підвищення тарифів на проїзд міськими автобусними маршрутами не розглядалося, повідомляє Олександрія Online.

14 грудня, на офіційному сайті міської ради було опубліковано проект рішення виконавчого комітету " Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах...", яким передбачається підняття вартості проїзду автобусами міста до 7, 11 та 12 грн., в залежності від маршруту.

На сьогоднішньому засіданні виконкому рішення не розглядалося. Олександрія Online звернулася за коментарем до міської, аби дізнатися по якій причині рішення не було винесено на розгляд виконавчим комітетом.

Начальник управління економіки відмовився коментувати ситуацію, перенаправивши на керуючого справами виконкому.
Керуючий справами виконавчого комітету Чеботарьов В.В. зазначив що він взагалі не знає, що готувався такий проект і не бачив, що він був опублікований на офіційному сайті міської ради - дуже дивна позиція і непоінформованість, як для керуючого справами виконкому.

Надати коментар не відмовився заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, саме на якого було покладено контроль за виконанням даного рішення Гриценко С.П., він повідомив: "Так, такий проект існує і був опублікований. Тепер він має "вивіситися" 20 днів, тим часом будуть проходити його обговорення та додаткові опрацювання. Так як у проекті не зазначаються конкретні тарифи, а питання іде про "до 7 грн, до 11 грн, до 12 грн", - будуть обговорюватися їх конкретні розміри. Зараз з'явився новий перевізник, можливо він нам запропонує цікаві тарифи. Також, кожен може подати свої заперечення та побажання по даному рішенню."

Таким чином, проект рішення доопрацьовується і скоріш за все буде розглянутий виконавчим комітетом вже у новому, 2019 році.


Комментариев нет:

Отправить комментарий