Перейти

понедельник, 17 декабря 2018 г.

Олександрійська "МММ" по "ЖИТЛОГОСПІВСЬКИ". ФОТО. ВІДЕО


Сьогодні, 17 грудня, у мережі Facebook, громадський активіст, голова ГО "Думка Громади Олександрії" Олександр Кіяшко провів прямий ефір візиту голови правління ОСББ "АРКА" до КП "ЖИТЛОГОСП", повідомляє Олександрія Online.

Саме з таким підписом з'явилося відео у мережі:
"ОСББ "АРКА" вимагає повернути майже 90 тис. грн. накопичених коштів, які у людей збиралися роками на рахунку будинку 111 по пр. Соборному, а КП "ЖИТЛОГОСП" незаконно їх не повертає вже 3 роки поспіль.
Куча відговорок і ухилень, а гроші забрали і не віддають, кажуть: "Подавайте в суд".
Де не зіткнешся з непровомірністю та незаконністю дій міської влади, у кожному кабінеті кажуть: "Подавайте в суд", дуже комфортно вони там себе відчувають, у тому суді, бо судяться за гроші громади, а не за свої власні."

Кіяшко та голова ОСББ "АРКА" Олександр Гончаренко прокоментували ситуацію: "Багато років 111-й будинок був на утриманні " ЖИТЛОГОСПУ", люди сплачували так звану "квартплату" - поточні платежі, частина якої йшла на поточні витрати з утримання та ремонту, а частина роками накопичувалася на внутрішньому рахунку будинку.

У 2015 році жителі створили ОСББ. На той момент на їхньому будинку накопичилося 148 тис грн, одним із підтверджень цьому є оприлюднена інформація на офіційному сайті міської ради де чітко зазначено, що на 2016 рік заборгованість КП "ЖИТЛОГОСП" перед ОСББ "АРКА" - залишок коштів, складав більше 148 тис грн.


Згідно Закону України "Про ОСББ" підприємство - утримувач будинку має передати ОСББ кошти, накопичені цим підприємством за рахунок поточних платежів мешканців будинку за послуги з утримання будинку. Дану інформацію також підтвердило Міністерство регіонального розвитку у своїй відповіді на звернення Гончаренка.


Жителі будинку відповідно процедури провели збори і протокольно прийняли рішення про повернення цих коштів на рахунок ОСББ, яке направили до міської ради. У 2015 міська рада прийняла рішення, яким зобов'язала КП "ЖИТЛОГОСП" повернути залишок накопиченних коштів до ОСББ.За часів коли директором КП "ЖИТЛОКОСП" був Кармеліта і нам повернули понад 50 тис грн., буквально за декілька місяців, та коли його змінив Олександр Долгіх - все зупинилося і по сьогоднішній день з того моменту, а пройшло вже майже 3 роки, на рахунок ОСББ не повернули ні копійки. Просто забрали.

Було направлено більше 10 звернень до Цапюка та Давиденко. На публіку вони у кабінеті кричать щоб нам повернули кошти, а коли двері кабінету закриваються, проходять чергові переговори з керівництвом КП "ЖИТЛОГОСП" і все затихає та зупиняється і люди далі чекають свої кошти.

Таким чином, зараз КП "ЖИТЛОГОСП", порушуючи законодавство України, не виконуючи рішення міської ради, не повертає людям їхні законні гроші.

Ми направили позов до суду. Розглядається у Кропивницькому господарському суді. На перше засідання представники "ЖИТЛОГОСПУ" не з'явилися, суд просить акт звірки - "ЖИТЛОГОСП" відмовляється нам його надати з підтверджуючими документами. Роблять усе аби затягнути справу поки у ОСББ не закінчаться кошти на судові тяганини, адже вони судяться не за свої гроші і можуть це робити роками."

Завтра о 10:00 відбудеться чергове судове засідання у Кропивницькому.

На сьогодні така ситуація майже з усіма ОСББ в Олександрії. 

Фото: Олександрія Online

Комментариев нет:

Отправить комментарий