Перейти

понедельник, 10 декабря 2018 г.

Рятувальники попереджають про небезпечність нестійкої криги на зимових водоймах. ФОТО


Нестійка тонка крига становить велику небезпеку для життя рибалок і дітей. Перша категорія свідомо випробовує долю задля доволі сумнівного задоволення – зимової риболовлі, а діти – друга категорія – просто з цікавості та природної допитливості ризикують загинути, ступивши на підступний лід, передає Олександрія Online.

Щоб застерегти людей від необачних кроків «в нікуди», фахівці Служби порятунку Кіровоградщини постійно приходять прямо до «рибних місць», де завжди можна знайти бодай одного або цілу групу відчайдухів.

Так, 10 грудня рятувальнтики провели профілактичну роботу біля водойм Кіровоградщині.

Рятувальники переконували не лише рибалок, а й усіх, хто проходив повз замерзлі водойми, що, вирішивши ступити на лід, потрібно заздалегідь подбати про власну безпеку. Мінімум – придбати рятувальний жилет, який дозволить протриматись у воді до прибуття допомоги. Крім того, кожен повинен знати ознаки смертельно небезпечної криги, ставати на яку не можна ні в якому разі. Дітей взагалі краще не допускати до води, а забезпечити їм більш змістовне та безпечне дозвілля.

На завершення розмови співрозмовники отримали від рятувальників тематичні листівки із правилами поведінки на воді, повідомили у прес-службі У ДСНС в області.


Комментариев нет:

Отправить комментарий