Перейти

вторник, 4 декабря 2018 г.

У міській раді провели нараду щодо дій і укриття населення в захисних спорудах


4 грудня у сесійній залі міської ради відбулася нарада щодо дій і укриття населення в захисних спорудах у разі виникнення надзвичайних ситуацій в особливий період та в умовах воєнного стану, повідомляє Олександрія Online.

На нараду були запрошені керівники виконавчих органів ради, голови ОСББ, старші будинків, директори підприємств і відомчих організацій, на балансі яких знаходяться захисні споруди та укриття.

Роз’яснювальну роботу провели представники управління з питань цивільного захисту та відділу оборонної і мобілізаційної роботи міської ради, фахівці управління ДСНС, навчально-методичного центру цивільного захисту і безпеки життєдіяльності та військкомату.
Учасників наради поінформували про стан і утримання захисних споруд у місті, організацію укриття населення та ознайомили з діями у разі виникнення надзвичайних ситуацій, розповіли у міськраді.

Також присутнім надали роз’яснення стосовно особливостей введення воєнного стану та організації призиву до лав Збройних Сил України в особливий період.

Комментариев нет:

Отправить комментарий