Перейти

пятница, 14 декабря 2018 г.

Деформований каркас. Зовсім інша покрівля. Косяки міської ради? Вся історія. ФОТО


Сьогодні, 14 грудня, цілий день тривали ремонтні роботи нової сцени встановленої напередодні на головній площі міста, повідомляє Олександрія Online.

Вчора у мережі з'явилося повідомлення про обвал покрівлі нової сцени встановленої на пл. Соборній. За свідченнями очевидців, покрівля провалилася від скупчення на ній снігу після обільного снігопаду.

Того ж дня представники міської ради виклали гнівне звернення у мережі, яким спростували обвал покрівлі, пояснивши тим, що її навмисне демонтували перед снігопадом. При цьому представник міської ради злісно образив журналістів та блогерів, назвавши їх уродами, виродками та покидьками, бо вони начебто опублікували недостовірну інформацію.

Правду чи ні говорить міська рада сказати важко, але збираємо факти:
- снігопад почався вночі, на цей момент покрівля була натягнутою і вночі наврядчи її хтось би демонтував;

- на другий день після новини про обвал тентованої покрівлі комунальники цілий день проводили ремонт сцени, що можно було спостерігати напротязі усього дня;


- після ймовірного обвалу, конструкція нової сцени отримала видимі пошкодження. Журналістами було зафіксовано деформацію металевих дуг на які безпосередньо монтується покрівля, та суьтєвий нахил всередину однієї з опор, на останньому фото задня з права, яких не було до цього;


- сьогодні, наступного дня після нібито спростованого міською радою обвалу покрівлі, чомусь була заново встановлена покрівля.
По перше, виникає питання: "Якщо, за словами міської ради, покрівлю навмисно демонтували вчора, 13 грудня, через ймовірну непогоду, то нащо її заново монтувати вже наступного дня, 14 грудня, коли перший виступ на ній відбудеться 19 грудня, а непогода може нагрянути любого часу?";

- покрівля яку встановили після ймовірного обвалу повністю відрізняється від попередньої. Попередня покрівля була сірого кольору внутрі і голубого з зовні, нова ж покрівля з обох сторін темно синього кольору, це геть другий день для натяжнох покрівлі. Тож, чи мав місце обвал покрівлі чи ні, чи говорить правду міська рада чи намагається виправдатися за свої безглузді косяки, вирішувати вам наші читачі.

Ймовірно, ця сцена і називається мобільної, бо встановлюється безпосередньо під виступ і потім відразу демонтується, а не натягується на місяць до Різдва і чекає своїх пригод. А її тентована покрівля слугує більше захистом від дощу та сонця, а не від снігопаду. Можливо просто треба вміти правильно, з розумом, нею користуватися?

Нагадаємо, нову мобільну сцену було придбано у 2018 році за кошти міського бюджету, вартість якої склала майже 300 тисяч грн.

Вперше встановили нову мобільну  сцену на головній площі міста10 грудня.Комментариев нет:

Отправить комментарий