Перейти

четверг, 20 декабря 2018 г.

Довідки про склад сім'ї Олександрійцям видаватимуть у ЦНАПі. Формується Реєстр громади


У ЦНАПі Олександрійської міської ради формується Реєстр громади м.Олександрії, передає Олександрія Online.

Працівники Центру вивчили досвід міст, які мають такий реєстр. Спільно із центром адмінпослуг м. Кременчука розроблено програму, яка дає можливість формувати відповідну інформаційну базу.

На сьогодні Реєстр громади м.Олександрії поповнюється даними громадян, які звертаються до Центру за отриманням послуг реєстрації місця проживання.

З 2019 року жителі міста за поданими заявами зможуть включити себе до даного Реєстру. Адже він створений з метою спрощення нарахування субсидій: олександрійцям не треба буде особисто звертатися за довідкою про склад сім’ї за місцем проживання, необхідні дані автоматично передаватимуться управлінню соцзахисту за вимогою.

Аналогічна ситуація із довідками про місце проживання, які видаються головами квартальних комітетів та управляючими компаніями багатоквартирних будинків. При необхідності як жителі приватних домоволодінь, так і багатоповерхівок після наповнення Реєстру зможуть отримати відповідні довідки у Центрі надання адміністративних послуг, розповіли у міськраді.

Комментариев нет:

Отправить комментарий