Перейти

четверг, 13 декабря 2018 г.

Покрівля мобільної сцени провалилась на центральній площі Олександрії


Покрівля новопридбаної мобільної сцени, яку змонтували напередодні на центральній площі Олександрії, обвалилась, передає Олександрія Online.

Покрівлю, яка провалилась, прибрали. Аварійна ситуація, за свідченням декількох читачів сайту, трапилась вчора. Причиною, свідки вважають великий шар снігу, який накопичився на тенті, що огортав сцену. За нашою інформацією, постраждалих під час аварійної ситуації не було, говорять «Олександрійські новини».

Коментар від управління освіти чи виготовлювачів мобільної сцени після інциденту взяти не вдалось.

Напередодні Євгеній Брижахін, який є представником постачальника та який підписував договір на виготовлення сцени розповідав, що на промислових майданчиках ведеться контроль якості продукції, а сцена виготовляється за проектами, які готують спеціалісти-інженери: «Є пакет документів та 3D модель сцени, технічні умови. Коли поступає замовлення, технічну документацію погоджують, працюють інженера і передають у цех, на виробництво. У нас свої розробники, інженери”.

За словами Є. Брижахіна, сцена не потребує особливої уваги і її потрібно тільки розібрати і зібрати. «Вона не потребує обслуговування. Вона вся зварена з металевого каркасу, погрунтована і пофарбована молотковою краскою, атмосферостійкою. Вона тільки потребує у зборці і розборці. Якщо є неполадки, у нас гарантія єсть, наші спеціалісти приїжджають і устраняють все, всі недоліки які там єсть. Ми за все це відповідаємо», - повідомляв представник виготовлювача.

Можливо сцена і зветься мобільною, що її ставлять, проводять захід і збирають, а не встановлюють на місяць під снігопадом. Навіть металевий дах під натиском нечищеного снігу може провадитися.

Нагадаємо, напередодні, управління культури і туризму придбало мобільну сцену майже за 300 тисяч гривень

Після цього, її змонтували, а міська влада оголосила, що першим заходом має бути відкриття новорічної міської ялинки у День святого Миколая.

Комментариев нет:

Отправить комментарий