Перейти

суббота, 8 декабря 2018 г.

За якими реквізитами платите ви? Змінився постачальник газу для населення в Олександрії


В Олександрії, як і в усій Кіровоградській області, справжня газова катавасія. Змінився постачальник газу для населення. Відтепер, за газ спожитий з 1 листопада 2018 року споживачі мають платити новому постачальнику на нові рахунки. Відповідні бланки вже отримала більшість олександрійців за своїми адресами — методом всунули в двері, передає Олександрія Online.

Хто бачив, хто не бачив ці папірці у свої дверях та поштових скриньках, або й просто не звернув уваги та пішов платити за старими реквізитами, проте з 1 листопада постачання природного газу для потреб населення на території Кіровоградської області здійснює «Нафтогаз України», а не ДП «Центргаз», як це було раніше. За газ, спожитий до 31 жовтня 2018 року, населення Кіровоградської області має сплачувати на користь бувшого постачальника ДП «Центргаз». Ті, хто помилково заплатив за спожитий в листопаді газ «Центргаз», мають звернутись до підприємства і написати відповідну заяву про помилкове зарахування коштів, аби отримати кошти назад.

За словами заступника директора філії  ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» у м. Кропивницькому Сергія  Дробка, зміна постачальника відбулася згідно відповідної Постанови Кабміну, яку він видав 19 жовтня.

Колишній постачальник ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз» втратив право придбання природного газу у НАК «Нафтогаз України» для подальшої реалізації. Новій постачальник пропонує всім абонентам укласти з ним договір. Ознайомитись з умовами Договору можна на офіційному сайті НКРЕКП, сайті Постачальника за адресою: http:www.naftogazpostach.com

Джерело: ot.kr.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий