Перейти

пятница, 14 декабря 2018 г.

"УРОДИ, ВИРОДКИ ТА ПОКИДЬКИ", - представник міськвиконкому вдався до образ журналістів та блогерів. СКРІН


Вчора, майже всі новостні інтернет ресурси Олександрії опублікували в мережі новину про обвал покрівлі нової мобільної сцени, через скупчення на ній шару снігу, повідомляє Олександрія Online.

Міська рада вирішивши спростувати цю новину, цього ж дня опублікувала звернення на одному зі своїх ресурсів, сторінці у Facebook "Сучасна Олександрія".

Звернення виявилося дуже різким, гнівним та образливим. Як з'ясувалося, автором публікації є представник міськвиконкому, прізвище невідоме.
Вислови автора викликали невдоволення в коментарях.

Представник виконкому, підозрюючи у наклепі відразу всих хто прийняв участь у розповсюдженні і висвітленні цієї новини, а тобто журналістів та блогерів, вдався до гнівних образ назвавши їх УРОДАМИ, ВИРОДКАМИ ТА ПОКИДЬКАМИ.

Ситуацію він пояснив спланованим демонтажем покрівлі у зв'язку зі снігопадом. Хоча є сумніви у достовірності цієї інформації, так як згідно опублікованої статті існують свідчення очевидців обвалу покрілі та й до початку снігопаду покрівля не була демонтована.

Але, якщо навіть і так, представник виконкому Женя міг спокійно, виважено та коректно спростувати інформацію та довести її до відома містян без вдавання до гнівних образ у бік журналістів та блогерів, адже він працівник мерії.

Та коли міський голова Цапюк публічно на засіданні виконкому дозволяє собі називати журналістів "паразитами", то що тоді можна чекати від його підлеглих.

Особисто я вважаю, для представників виконкому чи будь якого працівника мерії включаючи її голову, така поведінка є недопустимою та ганебною, яка показує їхнє справжнє відношення до людей та зверхність свого ставлення до простих громадян.


Комментариев нет:

Отправить комментарий