Перейти

пятница, 28 декабря 2018 г.

Мати домоглася справедливості для своєї дитини. ФОТО


Вчора, 27 грудня, у мережі з'явилося резонансне для Олександрії відео, яке отримало більше 10 000 переглядів за перші сутки.

"Сьогодні з ранку мені зателефонували з управління освіти і запросили мене до себе. Прийшовши, я отримала 2 запрошення, для двух своїх дітей, на виставу. Діти з радістю сьогодні відвідали новорічну казку разом та отримали подарунки. Також в управлінні мені дали запрошення на подібний новорічний захід для дітей у Кропивницькому. Дуже шкода, що кожен "квиток" у своєму житті у нашої влади потрібно вибивати з боєм, коли нам це передбачено законодавством. Але якщо ми всі будемо мовчати і дозволятимемо сидіти у нас на шиї, то так і будемо жити у вічному безладі." - прокоментувала Тетяна Кузнєцова Олександрії Online.

Нагадаємо, міська рада проігнорувала 11-тирічну дитину-сироту, не знайшовши йому місця на міському новорічному святі, яке призначалося для таких дітей, що і викликало у жінки невдоволення, яка має на вихованні двух дітей-сиріт, які є рідними братом і сестрою. Дівчинка запрошення отримала, а хлопчик ні.
Звернувшись у міську раду для вирішення питання, голова служби у справах дітей Яковлев Ю.О. відмовив жінці у наданні допомоги, мотивуючи свою відмову, просто небажанням цим займатися.

Після цього Тетяна звернулася до громадського діяча Олександра Кіяшко, який прийшов на місце і провів прямий ефір, надавши проблемі громадського розголосу. За перші сутки відео набрало більше 10 тисяч переглядів і розголос виявився достатньо серйозним.


Комментариев нет:

Отправить комментарий