Перейти

среда, 26 декабря 2018 г.

Обмежено рух транспорту по всій Кіровоградській області. ФОТО


Безперервна хуртовина утворює перемети, місцями дуже сильні, і техніка не в силах охопити абсолютно всі ускладнені ділянки одночасно. Аби мінімізувати негативні наслідки негоди, до роботи залучена не тільки дорожня техніка, а я рятувальна, в тому числі БАТ, передає Олександрія Online.

Служба автомобільних доріг повідомляє про обмеження руху вантажного та пасажирського транспорту по всій Кіровоградській області. Обмеження діють орієнтовно до ранку.

На разі складним залишається проїзд на дорозі М-22 Полтава-Олександрія в районі села Павлиш; Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у Мар’ївці, Степовому, біля Компаніївки та біля Полтавки. Також сильні перемети утворилися на дорогах М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине біля Пантаївки, М-13 Кропивницький-Платонове біля Захарівки (саме на цій дорозі чистить БАТ), М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка біля Шестаківки та поблизу Суботців, а також на дорозі Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя в районі сіл Гурівка та Братолюбівка.

Ситуація складна, але контрольована. Втім, значні перепони в роботі дорожників створює не тільки погода, а й водії, які знехтували рекомендаціями синоптиків і вирушили в дорогу, в результаті чого стали заручниками у полоні стихії.

На разі в роботі задіяні 164 одиниці техніки та 189 робітників. І люди і механізми працюють в цілодобовому посиленому режимі, буквально на межі можливостей, тож будьте лояльними і надавайте пріоритет проїду дорожньої техніки, поінформувала прес-служба САД у Кіровоградській області.
Комментариев нет:

Отправить комментарий