Перейти

четверг, 6 декабря 2018 г.

Тарифи на тепло дня населення Олександрії підвищено


6 грудня відбулося чергове засідання Олександрійського виконавчого комітету на якому ухвалили рішення про коригування тарифів на послуги теплопостачання «КП «Теплокомуненерго» для населення, повідомляє Олександрія Online.

Для будинків з тепловими лічильниками тариф встановлено у розмірі 1712,20 грн за 1 Гкал; для багатоповерхівок без загальнобудинкових лічильників – 45,12 грн за м2. Рішення вступить в дію через 15 днів після його офіційного оприлюднення.

За попередніми обрахунками у будинках з лічильниками вартість тепла в середньому підвищиться: для 1-кімнатних квартир на 160 грн, для 2-кімнатних – на 235 грн, для 3-кімнатних – на 314 грн. У будинках без лічильників ціна збільшиться: для 1-кімнатних квартир на 211 грн, для 2-кімнатних – на 306 грн, для 3-кімнатних – на 408 грн.

Нагадаємо, напередодні, 5 грудня відбулися громадські обговорення з даного питання.

Також присутні затвердили міську соціальну програму з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року.

Виконком запропонував міській раді внести зміни до комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО і членів їх сімей. Відповідно до документу передбачається виплата членам сімей загиблих учасників АТО щорічної грошової допомоги у розмірі 1000 грн.

Також запропоновано внести доповнення до програми «Дороги Олександрії на 2016-2020 роки», включивши до неї 11 доріг, які потребують ремонту.

Рішенням виконавчого комітету визначено і затверджено перелік видів громадських робіт на 2019 рік для міськрайонного центру зайнятості.
Депутатам запропоновано збільшити розмір допомоги на поховання непрацюючих жителів, поінформували у міськраді.

Також на засіданні було розглянуто ряд НЕВІДОМИХ земельних питань.

Комментариев нет:

Отправить комментарий