Перейти

четверг, 6 декабря 2018 г.

Депутат просить у Цапюка вікна для будинку культури. СКРІН


Депутат Олександрійської міської ради просить мера Олександрії Цапюка С. К. вплинути на голову Олександрійської селищної ради, повідомляє Олександрія Online.

Вчора 5 грудня у Facebook, депутат Олександрійської міської ради Дмитро Колісник виклав депутатське звернення ві свого імені до міського голови Цапюка С.К.

У зверненні Колісник наголошує на тому, що в селищі Олександрійське є велика необхідність у функціонуванні будинку культури для різного роду гуртів, секцій, та заходів. Через повну відсутність системи опалення та незадовільний стан вікон, температура у приміщеннях будинку культури, не зважаючи на часткове застосування електричних обігрівачів, в зимовий період не піднімається вище +5 градусів, що унеможливлює повноцінне функціонування закладу.

В результаті, депутат просить міського голову в бюджет 2019 року включити видатки у сумі 120 тис. грн. на заміну віконних блоків у будинку культури та зобов'язати селищного голову смт Олександрійське встановити вартість виготовлення проектно-кошторисної документації на влаштування системи опалення та порушити питання про виділення необхідної суми коштів для виконання проектних робіт на сесії Олександрійської селищної ради.

Прохання гарні та актуальні, але цікаво чи має Цапюк відповідні інструменти для того щоб зобов'язувати селищного голову смт Олександрійське?

Комментариев нет:

Отправить комментарий