Перейти

четверг, 13 декабря 2018 г.

Син депутата від "Опоблоку". Солодкі тендери без конкурентів. ДОКУМЕНТ


Управління культури і туризму Олександрійської міської ради провело закупівлю солодощів(новорічних подарунків) майже на 200 тис грн. з міського бюджету, повідомляє Олександрія Online.

Публікацію по даному факту у Facebook зробив голова ГО "Думка Громади Олександрії" Олександр Кіяшко:
"І зовсім не дивно, що переможцем цієї закупівлі став син депутата Кіровоградської обласної ради від "Опозиційного блоку" Анатолія Кожемяченко.
Як кажуть: "Свої без діла не сидять".

Торги провели по допороговій закупівлі, без інших претендентів. Тендерний комітет управління самостійно на свій розсуд вирішив у кого він буде закуповувати продукцію. Але чомусь все частіше цими людьми стають близькі до влади особи.

Невже в уласника магазину солодощі можуть бути дешевшими аніж на будь якій оптовій базі чи у безпосередньо офіційного представника будь якого з виробників, а у нас їх вдосталь. Скоріш за все, схема може бути наступною: власник магазину бере солодощі у оптовиків, ставить накрутку в 20-30% і продає відповідному управлінню, бо сам він їх не виробляє і не є представником виробника. Тож, нащо переплачувати коли управління може закупити продукцію без цієї "прокладки" і витратити менше коштів з міського бюджету. Але зв'язки мабуть сильніші за здоровий глузд та економію.

А може ще й батьків в садочках та школах змусять скинутися на солодощі і наповнять ті комплекти по 12 грн. Вже ходять слухи що такі бумажки роздають батькам по садочкам.

7 грудня 2018 року було підписано договір. Згідно умов договору продавець має поставити управлінню культури і спорту міської ради:
- 3325 подарунків по 12 грн/шт;
- 2500 подарунків по 61 грн/шт;
- 225 подарунків по 13 ггн/шт.
Загальна сума договору склала 195 325 грн.

Це дуже добре, що дітки нашого міста отримають новорічні солодкі подарунки. Але кожен Олександрієць має знати, що коли міський голова, його заступники, радники та начальники будуть вітати та дарувати 6100 комплектів солодощів дітям, то це не вони їх подарують, а жителі міста, кожен Олександрієць, так як куплені вони за кошти міського бюджету Олександрійської громади, а не за їх власні. Бо потім писаки мерії кожного року розповідають про славетні подвиги, привітання та подарунки Цапюка та його прихвостнів, тільки не говорячи про те, що ці подвиги здійснюються за бюджетні кошти громади.

Нагадаю, раніше у 2017 році, депутату Кожемяченку від "Опозиційнього блоку" Олександрійська мерія дозволила купити земельну ділянку розміром 721 кв.м. в центрі Олександрії, по пр. Соборному, 64, в розстрочку.
У 2018 році проектом рішення виконкому Кожемяченку передбачалося дозволити роботу його кафе до 2.00 ночі, а його магазинам - цілодобово, коли іншим передбачалося встановити обмеження роботи до 22.00.
Перевірки Олександрійською мерією його магазинів "Арка" та "Анатоль" на факт продажу алкоголю після 22.00 ніколи не виявляли жодних порушень.

Що сказати, ідеальні люди у владі. Друг другу комісії влаштовують, перевірки назначають, дозволи видають, закупівлі проводять, працюють непокладаючи рук."


Комментариев нет:

Отправить комментарий