Перейти

пятница, 28 декабря 2018 г.

В Олександрії дитині-сироті не знайшлося місця на новорічному святі. ВІДЕО. ФОТО


Саме під такою назвою провів прямий ефір у Facebook, який за перші сутки отримав більше 10 000 переглядів, голова ГО "Думка Громади Олександрії" Олександр Кіяшко.

Вчора, 27 грудня, о 14:00 відбулося проведення новорічної театралізованої казки "Врятуємо Новий Рік" у ДК "Світлопільський". Як зазначала міська рада, казку безкоштовно переглянуть діти-сироти, діти з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, діти з інвалідністю, діти чорнобильців, діти з малозабезпечених сімей, діти учасників антитерористичної операції, діти військовослужбовців, працівників бюджетної сфери та інші.


"З ранку мені зателефонувала Тетяна Кузнєцова і розповіла дуже неприємну ситуацію. У Тетяни на вихованні двоє дітей-сиріт, Аня та Ваня, але запрошення на свято чомусь отримала тільки Аня. Проблема у тому, що діти виховуються в одній родині та являються друг другу рідними братом та сестрою. Розділяти дітей у такій ситуації є неправильним як з законодавчої точки зору, так і з педагогічної, психологічної та людяної. Мати о 08:30 цього ж дня зателефонувала з цього питання начальнику служби у справах дітей Олександрійської міської ради Яковлеву Ю.О., який відмовився відреагувати на виниклу проблему і сказав, що не буде для жінки цим займатися. Коли я приїхав на місце, за пів години до початку вистави, то побачив, що до зали разом з дітьми заходили безліч дорослих з запрошеннями. А також досить не мало працівників міської ради, які потім вигрівали там місця, а дитині-сироті його нажаль не дісталося, а старший син Тетяни грав Діда Мороза на цьому святі, розважаючи наших "чемних" та "людяних" чиновників.
Ніяк окрім свинського, таке відношення, я назвати не можу.
Здається, що сходили усі окрім тих хто мав сходити", - прокоментував Кіяшко.


В результаті перемовин з хамовитим охоронцем, Ваню пропустили, але на руки до своєї сестри. Подарунок діти отримали теж один, по запрошенню.

Але, як кажуть, світ не без добрих людей. По закінченню до Вані підійшов хлопець Костя, який дивився відео трансляцію і подарував дитині коробку цукерок аби підняти святковий настрій.


1 комментарий:

  1. Дуже цікаво, а яким чином можна було отримати запрошення на вказаний захід. Я виховую дитину з інвалідністю віком 6 років (інвалідність з квітня 2013 року), але за всі роки чомусь жодного разу мою дитину не було запрошено на будь-який захід подібного характеру.

    ОтветитьУдалить