Перейти

понедельник, 3 декабря 2018 г.

Олександрійка з інвалідністю стала диспетчером одного з провідних меблевих підприємств області


Трудова діяльність для людей з інвалідністю є не тільки можливістю забезпечити своє існування, але й фактом реалізації своїх здібностей. Тому, зайнятість громадян з інвалідністю є одним із ключових чинників для розвитку їх як особистості та позитивним фактором для розвитку суспільства в цілому, передає Олександрія Online.

Так склалося, шо Надії Володимирівні, яка проживає у місті Олександрія, через погіршення стану здоров'я довелось звільнитись з роботи.

Важко було знайти підходящу для людини з ІІІ-ю групою інвалідності роботу. Не на її користь грав і передпенсійний вік та відсутність освіти. Проте, дієвий та активний характер Надії Володимирівни не дозволив їй бути безробітною навіть за таких умов.

Перебуваючи на обліку в центрі зайнятості, Надія Володимирівна прислухалася до інформації, яку надавали фахівці центру, тому що головним для неї було – знайти роботу. Надія Володимирівна вірила, що знайдеться вакансія і для неї.

Так і сталося: у листопаді цього року на ТОВ «Катеринославські меблеві майстерні» з'явилася вакансія диспетчера, яка одразу була запропонована Надії Володимирівні. Вона з ентузіазмом сприйняла цю новину і погодилася на проходження співбесіди з роботодавцем.

На сьогодні Надія Володимирівна працює на підприємстві, задоволена новим місцем роботи і сподівається пропрацювати там до пенсії, а як буде дозволяти здоров'я, то й довше.

«Хто шукає – той завжди знаходить», – переконана Надія Володимирівна, основні правила якої – не дати себе зламати обставинам, завжди вірити в себе, свої сили та жити повноцінним життям.

Керівництво підприємства роботою нового працівника задоволене. Тож мета співпраці досягнута, поінформувала О. Самусенко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Комментариев нет:

Отправить комментарий