Перейти

четверг, 6 декабря 2018 г.

Мерія запрошує Олександрійців внести свої зауваження та пропозиції до генплану міста. ФОТО


Олександрія отримала свій генеральний план території, який є головним проектним документом міста, за яким здійснюються реконструкції, застройки, планування, та інші види робіт на території міста. Багато років цього документу в місті не існувало через високу вартість його розробки, повідомляє Олександрія Online.

Проект був розроблений державним підприємством «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» ім. Ю.М.Білоконя на виконання рішення Олександрійської міської ради від 27.10.2017 № 353 «Про внесення змін до генерального плану м.Олександрія Кіровоградської області».

Новий генеральний план обійшовся місту у 1,5 млн. грн.

Мета даної роботи – визначення принципових рішень щодо функціонального призначення території міста, розміщення об’єктів державного та загальноміського значення, організації вулично-дорожньої мережі і дорожнього руху, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього середовища та історико-культурної спадщини.

Зараз управління ЖКГ міської ради запрошує усих бажаючих долучитися до корегування генплану зі своїми пропозиціями та доповненням.

З матеріалами генерального плану можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради та в приміщенні Олександрійської міської ради
(пр. Соборний, 59, 1 поверх) в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та розгляду пропозицій – головний спеціаліст відділу архітектури та ремонтно-будівельних робіт управління ЖКГ Онопрієнко А.Є.

Зауваження та пропозиції приймаються до 30 грудня 2018 року до управління ЖКГ та Олександрійської міської ради (вул. Бульварна, 25; пр. Соборний, 59, каб. 114), електронна адреса: upravleniegkh@ukr.net. Телефони для довідок: 7-14-77, 7-02-85.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 пропозиції мають право подавати:
– повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
– юридичні особи, об`єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект;
– власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект, та на суміжних з нею територіях;
– представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
– народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Пропозиції, подані особами, не визначеними даною Постановою, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Комментариев нет:

Отправить комментарий