Перейти

среда, 12 декабря 2018 г.

Парк "Молодіжний" можуть пустити під забудівлю будинками або гаражами. ДОКУМЕНТ


"Темні схеми" мерії у новому генеральному плані Олександрії", - саме під такою назвою сьогодні у мережі Facebook виклав публікацію голова ГО "Думка Громади Олександрії" Олександр Кіяшко, повідомляє Олександрія Online.

Текст публікації:
"Зараз у мережі активно обговорюється питання доцільності появи нового храму у парку "Молодіжний", що біля автовокзалу та центрального ринку.

Та поки містяни обговорюють нове питання, мерія намагається реалізувати темну земельну схему, - змінити цільове призначення землі парку "Молодіжного" з земель реакреаційного призначення на землі житлової та громадської забудови.

На карті плану, дана земельна ділянка вже зазначена з новими кодом цільвого призначення 02.08, який включає в себе ряд підрозділів. Дивитись на фото.

Нашій Громадській Організації вдалося дізнатися, що в результаті такої оборутки і прийняття такої редакції нового генерального плану більше 8 гектар земель реакреаційного призначення парку "Молодіжного" можуть перетворятися на землі житлової та громадської забудову(землі, які використовуються для розміщення житлової забудови; землі, які використовуються для розміщення гаражного будівництва).
Повний перелік видів призначення на фото.

Навіть у відомостях Держгеокадастру на земельну ділянку де категорією даних земель зазначено рекреаційне призначення, цільове призначення теж вже змінено. Дивитись на фото.

Це означає, що невідомо буде там храм чи ні, а от вірогідність появи новомодного будинку з гаражами та паркінгами на парковій землі цілком можлива. Змінивши цільове призначення, мерія зможе без жодних проблем дати спочатку землі парку в аренду, потім дозвіл на початок будівництва, а потім їх приватизують.
Як показала практика, такі послуги зазвичай є дуже коштовними і відкати не знають меж.

Дані зміни є незаконними, адже рішенням Олександрійської міської ради №704 від 27 травня 2008 року дана земельна ділянка по вул. Садовій під землями парку "Молодіжний" визначена землями реакреаційного призначення. Подальша зміна цільового призначення може буди здійснена тільки рішенням сесії, при наявності розробленої проектної документації, проходження всих погоджень та комісій.

Прийняття генерального плану з просто так зміненим цілновим призначенням земельної ділянки парку - це беззаконня нового рівня.

Все більше стає помітнішим, що під закат своєї каденції мерія все частіше потрапляє у "брудні" історії.

У 2011 році близькі родичі міського голови Цапюка, родичі першого заступника Давиденко та родичі ряду інших заступників хотіли взяти центральний ринок в аренду, навіть було прийняте відповідне рішення.
В 2014 на землях цього ж парку "Молодіжний" хотіли звести новий ринок.
У 2018 Цапюк хотів наставити на пл. Соборній ларьків для торгівлі. Сьогодні, замість того щоб зробити з парку гарний парк, його хочуть забудувати будинками та гаражами. Що далі???"

Дані факти залишають великі сумніви щодо законності дій мерії та її благих намірів відносно парку в Олександрії.
Комментариев нет:

Отправить комментарий