Перейти

суббота, 8 декабря 2018 г.

Кримінальну справу Олександрійського підприємця прокуратура передала до суду


За процесуального керівництва Олександрійської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України за фактом розташування приватним підприємцем на території м. Олександрія окремого автомобільного газозаправного пункту, передає Олександрія Online.

У ході досудового розслідування правоохоронцями встановлено, що газозаправний пункт діяв незаконно, без розроблення проектної документації на влаштування газового модуля та без затвердження її у встановленому законодавством порядку, та без наявності інших дозвільних документів.

Наразі вказаний газозаправний пункт опечатано, таким чином припинено його незаконну діяльність.
За наслідками розслідування підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 272 КК України.

Наразі обвинувальний акт щодо олександрійського підприємця, який здійснював незаконну реалізацію пального з угодою про визнання винуватості направлено до Олександрійського міськрайонного суду для судового розгляду справи по суті, поінформували у прес-службі прокуратури Кіровоградської області. 

Згідно законодавства, дане правопорушення карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.


Фото умовне

Комментариев нет:

Отправить комментарий