Перейти

понедельник, 10 декабря 2018 г.

Сергій Кузьменко: Амбулаторії, які я бачив в Австрії, дуже схожі на новозбудовану у Протопопівці


На щотижневій апаратній нараді голова облдержадміністрації нагадав, що минуло тижня відкрито першу новозбудовану лікарську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини в селі Протопопівка Приютівської ОТГ Олександрійського району, передає Олександрія Online.

Керівник ОДА наголосив, що заклад збудовано в рамках проекту Президента України "Розвиток сільської медицини", який передбачає зведення в Україні понад 500 таких амбулаторій, оснащених необхідним обладнанням та санітарним транспортом, із житлом для сімейних лікарів.

"Новозбудована амбулаторія, яка вже кілька тижнів приймає пацієнтів, мені сподобалася. Перебуваючи з робочими поїздками за кордоном, я мав можливість ознайомитися з організацією первинної ланки медицини в інших країнах. Амбулаторії, які я бачив в Австрії, дуже схожі на новозбудовану у Протопопівці, - повідомив Сергій Кузьменко. – Це свідчить про те, що ми не просто анонсуємо, а вже презентуємо результати реформ".

Голова облдержадміністрації наголосив, що це не єдина на сьогодні новозбудована амбулаторія в державі. Лише на Кіровоградщині вже зведено три, до кінця року розпочне роботу близько десяти, а на початку 2019 року в області прийматимуть пацієнтів усі вісімнадцять амбулаторій, повідомими в Кіровоградській ОДА.

Комментариев нет:

Отправить комментарий