Перейти

пятница, 28 декабря 2018 г.

Олександрійці додатково платитимуть за вивезення сміття окремою послугою


В Олександрії вивезення твердих побутових відходів з багатоповерхівок оплачуватиметься як окрема послуга, передає Олександрія Online.

Міською радою проведено конкурс з визначення виконавця відповідних робіт, переможцем визнано КП «Житогосп», що займатиметься вивезенням сміття.

Відповідна послуга вводиться з 1 січня 2019 року, сплата за яку буде нараховуватись на одну особу, що зареєстрована у квартирі (раніше було на 1 м2 загальної площі квартири).
Оплачувати вивезення побутових відходів необхідно на окремий розрахунковий рахунок (особовий рахунок залишається той же) та за окремою книжкою, яку можна придбати в типографії.
Інформаційні повідомлення з новими рахунками за утримання будинків та вивезення сміття будуть розміщені на дошках оголошень у кожному під’їзді багатоквартирних будинків протягом січня.

Мешканцям необхідно укласти угоду з КП «Житлогосп» на вивезення твердих побутових відходів.
Якщо людина не проживає у квартирі або проживає без реєстрації дані факти повинні бути підтверджені відповідними документами (довідка з місця фактичного проживання, довідка з місця роботи, договори оренди, акт про не проживання, тощо).

Пільги та субсидії будуть нараховуватись окремо на послугу з вивезення та захоронення побутових відходів, розповіли у міськраді.

Комментариев нет:

Отправить комментарий