Перейти

пятница, 14 декабря 2018 г.

Суд визнав олександрійського підприємця винним у кримінальному правопорушенні


Олександрійський міськрайонний суд розглянув обвинувальний акт щодо приватного підприємця з м. Олександрії, який здійснював незаконну реалізацію пального, повідомляє Олександрія Online.

Як ми повідомляли раніше, у ході досудового розслідування правоохоронцями встановлено, що газозаправний пункт діяв незаконно, без розроблення проектної документації на влаштування газового модуля та без затвердження її у встановленому законодавством порядку, та без наявності інших дозвільних документів. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження, а підприємцю оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого за ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України.

За результатами розслідування обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості було скеровано до Олександрійського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Наразі суд справу розглянув – підприємця визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст 272 КК України та призначено покарання у виді штрафу, розповіли урес-службі прокуратури Кіровоградської області. 


Комментариев нет:

Отправить комментарий