Перейти

пятница, 21 декабря 2018 г.

Олександрійці влаштовують забіги на лижах. ФОТО


Компанія Олександрійців вже декілька років поспіль влаштовує лижні пробіжки, про це Олександрії Online розповів місцевий житель Олександр Скриннік.

"Це вже третій рік як ми влаштовуємо лижні прогулянки. Починав забіги самостійно, наразі наша компанія не така чисельна, але сподіваємось з часом знайдуться прихильники які до нас долучатимуться, будемо раді кожному!!!

Маршрут вже став традицією, з Баму по полям у Звенигородський ліс, через рельси переходимо і вперед! Середня протяжність такого маршруту 10 км., що займає до 2 годин часу. Взагалі за зимовий сезон на бігових лижах у мене виходить 300 км., на ковзанах накатую 500 км. в сезон, завдяки трекерам, різним датчиками все фіксую.

Ми любителі, але займаємося. В нашій компанії є навіть дідусь 70 років, на старовинних лижах, потихеньку, через метілі і снігопади - не зупиняється, відважний)
Також серед нас і досвідчений лижник, дядя Коля Бахтала. Колись став призером чемпіонату України, все знає: чим змащувати, як їхати, одним словом - рухаємося!", - прокоментував Олександрії Online Олександр.

Олександр запрошує всих бажаючих приєднуватись до їхньої компанії!

Нагадаємо, нещодавно Олександр разом з Олександрійськими хокеїстами - любителями відкрили сезон ігор в хокей.

Цього року спортивний Олександрієць також зайняв III місце у столичному чемпіонаті з велокроссу.


Комментариев нет:

Отправить комментарий