Перейти

понедельник, 3 декабря 2018 г.

В Олександрії пройшли змагання зі стендового скелелазіння. ФОТО


1 грудня 2018 року ГО «ДФСК «Школа розвідників» провела міські змагання зі стендового скелелазіння у пристосованому приміщенні, яке дозволяло установити 6-метровий скеледром. Це вже поспіль другий чемпіонат міста на власному скеледромі, який проводився за стандартною схемою – парна гонка на паралельних полосах із зачіпками, передає "Александрия Online".

У цих змаганнях взяли участь 49 дітей та підлітків у різних вікових категоріях. Крім юних розвідників змагались вихованці «Недільної школи» при храмі св.Варсонофія-ісповідника(керівник К.Сичова), Будинку дитячої та юнацької творчості (керівники туристичних гуртків О.Попова, В.Савенко) та ВСПК «Захист». Змагання проводилися у 3-4 етапи, пише AL Sport.

Спочатку всі учасники пройшли кваліфікаційний старт по двох полосах, результати сумувалися і визначалася «вісімка» четвертьфіналістів. Далі відбувалася парна гонка за вихід у «четвірку» півфіналу.

У групах, де на кваліфікаційний старт виходило менше восьми учасників, зразу визначалася «четвірка» півфіналу. Потім знову кваліфікаційний старт у «четвірці», де визначалися пари, які будуть боротися за 1-2 і 3-4 місце. Тобто щоб стати чемпіоном потрібно було 6-8 раз штурмувати 6-метровий скеледром і при цьому мати гарну фізичну підготовку та волю до перемоги. Ті, хто мав такі якості, і стали призерами чемпіонату міста і отримали грамоти та медалі. А не призери набули досвіду і до наступного чемпіонату, який відбудеться весною у середині травня, постараються краще підготуватися.

Тобто «Школа розвідників» планує проводити чемпіонати двічі на рік, щоб у дітей не витрачався інтерес до такого цікавого, захоплюючого та ще й з інтригою виду активного відпочинку та спорту. Головним суддею змагань був майстер спорту зі скелелазіння Ізмайлов С.П. ,секретарем – Негіна О.Ю.,майстер спорту з гімнастики та депутат міської рада, вона ж і подбала за забезпечення змагань призовим фондом.

Комментариев нет:

Отправить комментарий