Перейти

четверг, 6 декабря 2018 г.

Відео засідання Олександрійського виконкому тільки для тих "хто в темі". СКРІН


Сьогодні, 6 грудня, відбулося засідання Олександрійського виконавчого комітету, на якому скоріш за все мали місце питання не для посторонніх очей та вух, а тільки для тих , "хто в темі", повідомляє Олександрія Online.

В 08:40 було розпочато пряму трансляцію засідання на Yuotube каналі Олександрійської міської ради, через 40 хвилин, о 09:20 відео засідання вже було видалено користувачем який його добавив.

Скоріш за все це може бути пов'язано з наявністю "специфічних" питань, які не повинні виходити за стіни мерії та з вузького кола її чиновників. Як стало відомо, на даному засіданні окрім загальних питань було розглянуто ряд невідомих земельних питань, що і може бути причиною такого швидкого видалення відео засідання Олександрійського виконавчого комітету з публічної мережі.

Нагадаємо, раніше мерія вже неодноразово видаляла відео засідань, не проводила трансляції, або вирізали фрагменти з цих відео, в яких мали місце "делікатні" моменти. Кожного разу, зі слів представників мерії в усьому були винні технічні неполадки.

Але більше схоже, що у мерії та її керманичів не технічні проблеми, а конкретні проблеми з основними принципами гласності, відкритості та прозорості, відповідно яких вони мають працювати.

Комментариев нет:

Отправить комментарий