Перейти

четверг, 20 декабря 2018 г.

Олександрійські хокеїсти відкрили сезон. ФОТО


Хокеїсти - любителі Олександрії розпочали спортивний сезон та запрошують приєднатися всіх бажаючих, повідомляє Олександрія Online.

Вчора, 19 грудня, Олександрійські хокеїсти провели перші товариські матчі на замерзщій водоймі в районі мкр. Перемога. Попередньо було залито та розчищено спеціальну поляну з хорошим льодом, про це повідомив у Facebook Олександр Скриннік.

Як Олександр розповів Олександрії Online, це вже 6 сезон коли любителі хокею відвідують кригу. Збираються всі на пляжі "Розвага" де зроблено зручний захід, змонтовано роздягальню та облаштовано усе мінімально - необхідне для проведення ігор.

"Серед нашої команди присутній чоловік з досвідом роботи в МЧС. Покора Віктор Федорович допомагає нам визначити безпечні ділянки для проведення тренувань та ігор, які ми попередньо заливаємо та розчищаємо для отримання гладкої та зручної криги.
Він рядом проживає і у всьому нам допомагає, за що ми йому дуже вдячні. Виходимо тільки на хорошу кригу. Також існують окремі поляни де грають діти та люди похилого віку. Ще ми дуже вдячні за допомогу нашому Олександрійцю Ходаковському Сергію, який нам висилає форму з Канади. Вже два рази надсилав, зараз чекаємо третю посилку", - прокоментував Олександр Скриннік.

Також спортсмени - аматори повідомили, що будуть збиратися для проведення ігор кожного дня о 14:00 та запросили приєднуватися усіх бажаючих погоняти шайбу.

Нагадаємо, раніше Олександрієць Олександр Скриннік посів III місце у столичному чемпіонату з велокроссу.

Комментариев нет:

Отправить комментарий