Перейти

четверг, 17 января 2019 г.

В Олександрії відновлюється суд по позову екс-секретаря міської ради Вікторії Ставицької


Справу за позовом Вікторії Ставицької, секретаря Олександрійської міської ради у 2009-2012 роках, 19 лютого після п’ятирічної паузи розгляне суд, передає Олександрія Online.

Відповідний запис про розгляд судової справи є у системі «Судова влада України» серед списку справ, призначених до розгляду Олександрійським міськрайонним судом. Як зазначено в ухвалі суду, справа стосується “визнання звільнення незаконним та поновлення на робот”, повідомляють “Олександрійські новини”.

Перед цим, позовну заяву 2013 року, суд призупинив у розгляді, очікуючи остаточне рішення по справі № 1118/10578/12, щодо скасування рішення Олександрійської міської ради про звільнення Вікторії Ставицької. Судом встановлено, що «рішення Олександрійської міської ради Кіровоградської області №762 “Про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади секретаря Олександрійської міської ради 6 скликання” є необґрунтованим, тобто без урахування всіх обставин, що мають значення для прийняття рішення; не добросовісне; не розсудливе; без дотримання принципу рівності перед законом. Отже позовні вимоги про скасування рішення Олександрійської міської ради Кіровоградської області підлягають задоволенню».

На сьогодні, рішення по справі № 1118/10578/12 вступило у законну силу і пройшло всі інстанції: Олександрійський міськрайонний суд, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд і Вищий адміністративний суд України.

Своєю ухвалою від 27 грудня 2018 року, яка оприлюднена на початку січня, Олександрійський міськрайонний суд вирішив продовжити розгляд судової справи № 398/7337/13 про відновлення на роботі. Дію про відновлення судового розгляду щодо поновлення на роботі, суд аргументував тим, що «відпали обставини, які викликали зупинення провадження у справі».

Комментариев нет:

Отправить комментарий